Září 2011

můj článek-ticho

25. září 2011 v 10:20 | Janixka
Existovala dívka, která nesnášela ticho. Vždy musel v její blízkosti někdo mluvit a nebo pouslouchala rádio nebo své písničky, které si pouštěla ve sluchátkách. Jednou jí učitelka řekla, ať si je sundá. Tu hodinu ve škole byli na počítačích a měli zadanou práci. Dívka byla nervózní a tak si začala probrukovat. I v tuto chvíly jí učitelka napomenula. Nikdo nevěděl, co právě cítí, co si prožila=přoč nesnáší ticho a jak moc se právě trápí. Dívka se dovolila na záchod a zpívala si. Když se vrátila do třídy, byla opět velmi nervózní. Po zkončení hodiny si dívka nasadila sluchátka a bylo jí dobře. Jeden den si je ale zapomněla doma a tak to ve škole nevydržela. Šla mimo školu a tam se snažila zabít. Snažila se oběsit v nějakém sklepě. Když jí našla policie i s maminkou, dali jí její dávku hudby, když jí nasadili její sluchátka. Dívka se pomalu probírala a bylo vidět, že policie jí našla včas.

Houpačka

23. září 2011 v 23:35 | Janixka |  SHINee
Minho, když byl menší, kamarádil se s jednou kolčičkou. Byla o několik let mladší než on a neměla rodinu. Nikdy nepřijala jeho pozvání k nim domu. Ale přesto se o ní staral. Vždy jí našel na stejném místě. Jednou se jí zeptal, proč chodí zrovna tam. "Jsem tu, protože pusté okolí zovrazuje mou chudou duši. A ta houpačka? Ta je tu jako důkaz, že je tu pro mě na světě někdo." Tahle slova, když Minho slyšel, tak mu ji nebylo lito a nelitoval jí jako všichni ostatní. Ale byl vděčný, že jí může být tou jedinou osobou. Dívka se po čase do něj zamilovala a snažila se mu to dát najevo. Minho nechtěl zklamat důvěru a tak i přeszo, že byla mladší o šest let s ní byl velmi často. "Musím se na něco podívat." řekl Minho jednoho dne, kdy měli volno. Šel k té houpačce kde dívka sedávala. Sedl si na ní a slabím hláskem se ozvala dívka za ním. "Kdo jste? Tady nemáte co dělat." rozzlobila se dívka. Když se na ní Minho otočil, poznalav jeho očích svého dobrého kamaráda a milovaného. "Dlouho jsem tě neviděla." Zesmutněla dívka a objala ho. "Bal jsem pryš jen měsíc" usmál se na ní Minho. Nakonec již byl tak silný aby jí vzal do náruče a odnesl jí. Přinesl jí až k němu domů, a pohostil jí. Nechtěl aby byla na tom smjutném místě a tak, když se nedívala, dal jí několik set tisíc do kapsy. Nechtěl aby se malě špatně. A pak se oba měli dobře a mysleli na toho druhého rádi a dobře.

Poznávání

23. září 2011 v 23:34 | Janixka |  SHINee
SHINee mají spoustu kamarádů, zvláště pak mezi svým personálem ale taky mezi lidmi v okolí, kde vyrůstali. Chtěli je navštívit, ale nějak nebyl čas mezi koncertama. Ale pak, protože byli kluci ještě mladý, tak si prosadili svou aby se mohli jet podívat na své rodiny. Onew nešel nejdříve domů, ale šel se podívat na svého tátu, u kterého si byl jistý, že doma nebude a že bude pracovat v práci. Proto běžel rovnou tam aby se pochlubyl, že je doma a že to dobře zvládá. "Přeneste to tamhle, ja to pak udělám." Volal Onewův otec na své spolupracovníky. Onew byl šťastný, že ví, že tam jeho otec je. Když vešel dovnitř, chvíly ho hledal ale nakonec ho našel. Jeho otec pracoval jako truhlář. "Ahoj tati. Tak jak to tu zvládáš?" zavolal na svého pracujícího otce. "Onew? Co ty tady děláš? To je ale překvapení." Zvolal šťastný táta navlečený v modrých monterkách, pod kterými měl ušpiněné triko. "Pojď ke mě." volal na svého syna a objal ho. "Opatrně! Ušpiníte ho!" Zavolal za ním jeden muž z ochranky. "Ro je v pořádku. Jděte pryč, tady mi nic nehrozí." poslal Onew svého ochránce zpět za manažerem. "A je to moudré pane?" Zeptal se se strachem muž navlečený v černém obleku s černými slunečními brýlemi. "Pane?" Toto slovo Onewova otce velice pobavilo a tak se začal smát. "Vždyť je to ještě dítě." Zasmál se znovu. "Jen jděte.L ujistil ho Onew. "Počkat." Zavolal táta a zeptal se slušně. "Nechcete tedy tady být s Onewem? Aspoň dostanete více peněz a tady u nás se najíte a vyspíte. Co vy na to??" pozval muže z ochranky k sobě. "To bych rád." přiznal ochránce. Celý týden byli u Onewa doma. Ostatní měli stejné situace a manažerovi se potom nelíbílo že musí vyplácet takové mzdy. Když se všichni vrátili, kluci si s ochrankou rozumněli a byli to dobří přátelé. Stále si spolu povídali a tak. Když byl někdo nemosný a měl u sebe ochranku, tak za ně byli rádi a povídali si o osobních věcech. Ochránci ale nechtěli aby oni poznali jejich rodiny a ne naopak. Tak členy SHINee přivedli k nim domu a všichni byli šťastný. Nakonec všichni vymysleli, že by se rodiny mohli poznat také navzájem. Tak udělali sezení, na kterém bylo jídlo a povídali si o rodinách a jak to tam chodí.. Všem se to moc líbilo ikdyž tam bylo deset rodin nejméně po třech členech.

SHINee setkání

23. září 2011 v 23:34 | Janixka |  SHINee
Na střední školebyli všichni nevýrazní, protože se nechtěli pouštět do různých rvaček a nepříjemností. Jednou je ale náhoda přivedla na stejné místo ve stejnou dobu. Nikdo z nich nebyl ve zpěvu špatný, ale jednomu šel lépe rap. Když jim jeden z mužů, kteří vedli soutěž o hledání talentu, řekl ať zkusí zpívat spolu jako skupina. Moc jim to nešlo, protože se nedokázali synchronizovat. V tu chvíli si Onew uvědomil, jaký mají ostatní nádherné hlasy a že se sobě docela podobají. "Ty...Jak se jmenuješ?" ukázal Onew na jednoho z nich. "Jonghyun." odpověděl směle. "Ty budeš zpívat hlavní hlas a začneš." Každému zvýraznil část, kterou měl zpívat a aby se nepřekřikovali. Jeho plán vyšel a všichni se zkoordinovali. Písnička jim vyšla skvěle a hned také našli manažera. Vše jim jako skupině vycházelo dobře, protože jsou mladí a měli více fanynek než ostatní chlapecké skupiny nebo jednotlivý muži. Stávali se většími a většími celebritami, ale Minhovi se to nezdálo. Byla to až moc snadná cesta ke slávě. "To nejde. Takhle to nechodí...já končím." klepal se Minho a mířil směrem k východu. "Minho počkej." vykřikl za ním Key. Jonghyun okamžitě za Minhem vyběhl aby ho zastavil. "Co se ti na tom nezdá?" nechápal Jonghyu. "Já nevím...je to moc divný na to aby to byla pravda. Navíc jsem si myslel, že mě v tý soutěži hned vyrazí. Jen jsem chtěl vědět jak na tom jsem. Nechtěl jsem nemít žádný soukromí, jezdit po státech s koncertama a tak." Přiznal se Minho. "Není tohle lepší? Na tohle jsi chtěl přijít. Jak na tom jsi? Jsi na tom tak dobře, že tě lidi musí slyšet." Prozradil mu Jonghyun. Pak když to spolu vyřešili, šli nahoru a Minho se jim omluvil a jako správní kámoši se přátelsky obejmuli.

Nahota

17. září 2011 v 23:59 | Janixka
Malé děvčátko přišlo domů ze školy. Chodilo do páté třídy a došla za maminkou a zeptala se jí. "Mamí, co je to nahota?" Maminka měla zažité své rušné chvilky a tak děvčátku neodpovídala. Zamyslela se nad tím, co se jí stalo před nějako dobou. Byla ještě svobodnou dívkou a chodila na střední školu. Byl tam jeden kluk, který se jí moc líbil. Všichni jí radili pouze jen jedinou věc a nakonec jí udělala. Přišla ke klukovi do pokoje na internátu jen v županu. Nikdo si jí nevšímal a tak snadno proklouzla. Před klukem si sundala župan a už šli na věc. Když se váleli v posteli jeden na druhým, přišla vychovatelka zkontrolovat, jestli jsou všichni na svých pokojích. Viděla je tam na sobě a vybuchla vzteky. Kluka nechala na jehom pokoji a neměl žádný problém. Dívku odtáhla nahou přez celej internát do kanceláře a pak jí nahou odvedla k ní do pokoje, který byl až v nejvyšším patře. Dívka měla ostudu na celý zbývající tři roky a všichni si z ní utahovali. Když si na tohle maminka vzpoměla, odešla od děvčátka pryč a řekla. "Tatínek ti to vysvětlí."

Tanec Ring Ding Dong

17. září 2011 v 23:49 | Janixka |  DBSK-mé povídky
Skupině DBSK bylo řečeno, že se mají naučit tanec na Ring Ding Dong od jiné slavné skupiny SHINee. Klukům to moc nešlo, protože neměli správné učitele. Tihle choreografové vůbec nevěděli jak na to a tak se U-Know rozhodl, že sežene někoho, kdo ten tanec dokonale zná. "Kluci, chtěl bych vám někoho představit." vyšel U-Know zpoza rohu a táhl za ruku svého kamaráda. "Ahoj, Těší mě. Já jsem Onew." představil se hoch s nasazeným úsměvem. "Tohle je hlavní člen skupiny SHINee. Naučí nás ten tanec jako nikdo jiný." Když začali s tancem, moc dobře jim to nešlo. "U-Know, pojď sem za mnou a opakuj moje pohyby." Onew začal tancovat tanec na písničku Mirotic, který učil U-Know Onewa. Potom pokračoval písničkou Lucifer. Tímto tancem si U-Know nebyl jistý, protože jí nikdy netancoval. Ale zvladl to dobře. Zatancovali si jen začátek a pak si na chvilku sedli. "Tak co?" zeptal se usměvavě Onew. "A v cem mi to jako mělo pomoct?" Zeptal se nechápavě U-Know. "Počkej a uvidíš. I klukům to koukání na tebe pomohlo. "Kluci na něj nechápavě hleděli s udiveným výrazem a s otevřenou pusou. Když si zapli hudbu a Onew jim počítal kroky, DBSK to šlo jako po másle. Když písnička zkončila, všichni se radovali že to zvládli i bez velkého cvičení. Poté mohli DBSK vystoupit na jevišti. Klukům se nelíbilo, že se všude bude říkat, že se to DBSK naučili sami a že je tanec slavných SHINee ubohý. Nikdo nechtěl aby se něco takovýho dalo do pohybu mezi lidmi. Proto U-Know vymyslel, že SHINee budou tancovat svůj tanec Ring Ding Dong a DBSK se k nim potom připojí. Na vystoupení i prohlásili, že SHINee je naučili ten tanec. Potom se přede všema objali a rozloučili. Všichni výskali, že vystoupili jejich oblíbené skupiny. Jako kamarádi se s touto skupinou často navštěvovali a kamarádili se i přez rivalitu mezi jejich skupinami. Manažerovi se to nelíbilo tak po vystoupení na kluky začal křičet. Nejvíce dostalo kluky, když se jich SHINee zastali. Jednotlivě si před ně stoupli a branili je. Manažer SHINee si stoupl před manažera DBSK a chytl ho za ramena aby se uklidnil. Nakonec ho odvedl pryč a ten tam vybouchl. Když ho přivedl zpět tak vše bylo v pořádku. A SHINee mohli odjet na své turné a DBSK si hleděli taky svého.

Stále přátelé

17. září 2011 v 23:49 | Janixka |  DBSK-mé povídky
Jednou se po dlouhé době DBSKopět setkali se skupinou super junior. Dlouho se neviděli a protože super juniorů bylo třináct tak si DBSK nerozumněli s každým z nich. "Ahoj Eunhyuku. Jak se máš?" zeptal se jeho dobrý kamarád Xiah. Byli spolu dlouho kamarádi a měl to zničit každý spor mezi skupinami? Xiah a Eunhyuk se spolu kamarádiili a byli jim jedno, že jim to nikdo neschvaloval. Všichni byli proti tomu. Xiah se ale bavis s většinou kluků z té skupiny ale nejvice si rozumněl jen s některými. "Kibume, Leeteku, Siwone a Ryeowooku. Pojďte s nami ven." Nechtěl, aby ostatní z jeho kamarádů trpěli tichou domácnost. Xiah nemá problém s někým navázat přátelství, nebo se s někým neznámím začít bavit a tak si i z nich udělal přátele. Xiah a ostatní se dali do chodu směrem ven a pak na poslední chvíly se vrátili a Xiah spustil. "Promiň, že jsem na tebe zapomněl Donghae. Pojď s námi taky." dodal ještě Xiah. S touto skupinou měli hodně sporů, protože to byli prakticky stejné skupiny s rozdílem členů v jednotlivých skupinách. Ostatní, které tam nechali si vytrpěli tichou domácnost. Nebavili se spolu aby se zbytečně nemuseli hádat. Stačí to v zákulisí v jednotlivých arénách na koncerty. Přesto, že se Xiah s ostatními vrátili až za 2 hodiny a potom DBSK vyprávěl, jaké to se super juniorama bylo se s ním baví dál. Protože patří do jejich skupiny a věří mu. Od posledního střetnutí se s nimi začali bavit i ostatní a zjistili, že je to fajn.

10/10

11. září 2011 v 12:05 | Janixka |  "TEO"
Všechny navedli na poctivou práci. Jména si nechali stejně jako policejní přezdívky. Všichni se bavili, když zjišťovali jednotlivé policejní přezdívky. Bavili se u toho, co ze sebe dokáží vypustit a nechat to tak. Například ALB-arodantní, lehkomislný blbec. Většina z nich se tak změnili chováním, že by policie ani nepřišla na to, že jsou to oni. Ale stále byli pouliční vtípkaři. Když hlídkovali policisti na jejich ulicích, chtěli si užít trochu legrace. "Dobrý den. Můžu vám umít auto?" zeptal se obětavě jeden z ulice. Poldové si mysleli, že chtějí prachy a tak jim to dovolili a dostali za to sto dolarů. Když hlídka odjížděla, všichni viděli na zadku auta jednotlivé přezdívky a přez bok auta bylo velkým ozdobným grafitem napsáno. "Chudáci." Všichni, kteří to viděli se jim museli smát, včetně jejich nadřízených, Věděli, že na tyhle dva to přesně sedí. Takhle si jejich parta často hrála a nepřišli na ně. Vždycky čekali až jim to auto umyjou a pak si mysleli, že tam někdo chodí a dělá tohle, ale nenapadlo je, že by to mohli být ti, kteří jim to auto čistí, aby jim tam mohli něco napsat. Jejich parta si dále střílí z policie a teď už i vědí, jak se dostat z vězení a proto jim nic nevrtá hlavou. Alex má svou partu a můžou spolu bojovat proti jiným gangům. Ve všech bitvách zvítězili, ikdyž byl někdo zraněn. Tato skupina při sobě drží jako rodina a začínají se tak i chovat. Nikdo si nenadává a pomáhají si navzájem.

9/10

11. září 2011 v 12:04 | Janixka |  "TEO"
Všechny je pustil ven a oni mohli jít po svých. Protože většina neměla kam jít, tak se zeptali alex, jestli by nemohli zůstat s ní. Alex si v každém z nich našla přítele. Nepřivedla je d skrýše, protože nevěděla, jak na to bude reagovat Rob s Billem. "Kluci, musím s vámi mluvit." přišla Alex do úkritu a volala aby ji slyšeli. Když jí kluci slyšeli, běželi hned dolů. "Ty jsi venku? Utekla jsi?" zeptali se obětavě kluci. Viděla jak se oba spolu baví a věděla, že když se na něj může spolehnout Rob, tak že ona může taky. "Kluci, mám partu. vlastní gang." řekla jim celá nadšená. Kluci nevěřili svým uším. "A věříš jim?" zeptal se Rob. "Ano, pomohli mi ven a riskovali že je na místě zabijou." přiznala Alex. Rob se jen zeptal, kde jsou a hned šel za nimi. "Ahoj nový gangu. Alex říkala, že vám věří a tak jsem se rozhodl i já vám věřit. Podělím se s vámi o žádanou Teo ale jestli nás zradíte, tak víte, že vás čeká to samé potrestání jako v každém jiném gangu." Všichni se pozdravili mezi sebou svým klasickým pozdravem a odešli s Robem do skrýše. "Kdo nás prozradí policii, nahlásí to. Nebudu vás zabíjet za takovou pitomost. Všichni, co prozradí komukoli místo našeho pobytu, řekne to mě, Malýmu Robovi nebo Krátkému Billovi. Jsou to mí nejlepší přátelé a zástupci, kdyby se se mnou něco stalo. Ujišťuji vás, že nezměním názor ohledně vedení za žádnou cenu.

8/10

11. září 2011 v 12:04 | Janixka |  "TEO"
Když všichni viděli, koho se tak moc báli tak snevěřili vlastním očím. "Báli jsme se malý zaprdlý holky? To si děláte srandu?" vysmíval se jí kolektiv kluků. "Co tady děláš? Vždyť tady jsou jen ti, kteří zabili alespoň pět lidí a postřelili většinu, kterou znaj." vysmíval se dál. "A kdo říká, že nemám žaludek na to, abych někoho zabila? Dokážu tě uškrtit během půl minuty." vyhrozila jim dívka v modrém vězeňském oblečení, které měla oblečené jen na půl a stejně jako větší frajeři měla bílé tílko. Když tam byla už měsíc rozhodla se, že se tam odtud všichni její nový kamarádi i ona dostanou. Ikdyž nebyla černá, ale bílá, tak jí všichni poslouchali a udělali si z ní vůdce vězeňské smečky. Vždy ráno, když je poldové pustili k sobě, všichni šli hned k Alex na sezení a tam probírali strategii. Akci rozjeli, když tam Alex byla už dva měsíce. Ráno hned po prpuštění ze svých cel zmlátili jednoho hlídače. Potom se začali prát mezi sebou aby přilákali další hlídače, které také zmlátili. Nakonec tam přišel ředitel věznice. "Co se to tu děje? Vysvětlí mi to tu někdo?" ptal se zmateně. Věřil že jeho zajetci mu nic neudělají a tak k nim přišel sám. Nikdo mu neodpovídal. Po chvilce co tam procházel mezi všemi padesáti vězni ho napadli. Vyhráli a oknem jim přiletěla zbraň a tak ji Alex vedoucímu podržela u hlavy a přinutila ho aby všech padesát z tohoto okrsku pustil. Nakonec to udělal.