Prosinec 2011

Pravopis

17. prosince 2011 v 16:02 | Janixka
Vám řeknu lidi...největší sranda je, když vám někdo napíše smsku s chybama než samotná smska...

Vztahy

2. prosince 2011 v 19:14 | Janixka |  SHINee
Onew jako nejstarší byl zezačátku nesmělí. Byl to ten typ, který neříká pravdu lidem, které nezná. Věděl moc dobře, co to znamená když se někomu vyčte to, co řekl před nějakou dobou. Těžko si vytvářel nová pouta a pouze občas se seznamoval. Převážně se seznamoval jen s kamarády svých kamarádů. SHINee byli ale jiný. Nikoho tam neznal a tak se neodvážil říci ani slovo. Taemin byl přesný opak. Byl nejmladší a tak si dovolil všechno. Seznamoval se velice snadno a rychle. Nemusel je dříve vidět a stačilo mu vždy říci jedno slovo. Vždy si na každém místě, kde kdy byl si našel kamarády, ikdyž jim třeba ani nerozumněl, kvůli tomu, že neznal jejich jazyk. Stejné to bylo i tady. První, kdo přišel na první schůzku skupiny byl právě Onew. Čekal tam asi pět minut a pak tam přišel Taemin. "Ahoj. Já jsem Taemin." hned se představil a podal mu ruku. Onew mu také podal ruku a představil se, ale tím jejich konverzace zkončila. Onew si s ním nechtěl povídat a Taemin to na něm poznal. Ale Taemin nedokáže dlouho mlčet a tak krátce potom spustil. "Nečekáme tu už nějak dlouho? Řeklo se v půl ne?" stěžoval si Taemin. "To je pravda. Přišel jsem schválně dřív, ale nečekal jsem že i náš manažer přijde pozdě." Tak si po chvilce začali povídat. Díky zvýdavosti Taemina se toho oba o tom druhém dozvěděli hodně. Nakonec zjistili, že se měli sejít jinde a ikdyž Taemin čekal že se Onew začne vztekat tak Taemin se neudržel a začal se smát a tak se Onew jednoduše přidal a tak vzniklo první pouto v SHINee.

Návrat do školy

2. prosince 2011 v 19:14 | Janixka |  SHINee
Všichni slavní musí mít uzavřené vzdělání. Jediný, kdo neměl ještě ukončené vzdělání byl nejmladší Taemin. Hodně se s manažerem hádal, protože se do školy vrátit nechtěl. Myslel si, že je mu to k ničemu. "Do tý školy půjdeš. Už jsi tam zapsaný." křičel na Taemina rozčílený manažer a protože to už nezvládal, tak za sebou bouchl dveřmi, aby se trochu uklidnil. Taemin byl z tohoto rozhovoru také podrážděný a tak se rozhodl jít za někým, kdo mu tu náladu zvedne. Došel za svou nejlepší kamarádkou a svým nejlepším kamarádem ze základky a ptal se jich co by měl dělat. A pokud možno jak se z toho dostat. Nechtěl si opakovat všechno to, co se už naučil a ani se nechtěl dál učit. Srovnával se s ostatníma. "Ale oni taky nestudují." tuto větu bral jako argument ke všemu podobnému co mu řekli. Bylo těžké mu v této situaci poradit, když si ani nedokázali představit, jak by se chovali oni, když by jim někdo teď řekl, ať si jde dodělat školní docházku. Nakonec mu vysvětlili, že z toho se nedostane a ať to bere spíš jako výhru než jako buzeraci ze strany manažera. Taemin tedy souhlasil a tak začal opět chodit do školy. Potkal tam spoustu nových přátel s kterými chodil ven a rozumněl si jak se šprtama tak s rváčema z celé školy. Byl nejroztomilejší a nejhezčí kluk na škole a tak byl obletován spoustou holek a nedalo se říct, že by mu to nějak extra vadilo.

Slavný choreograf

2. prosince 2011 v 19:14 | Janixka |  SHINee
Když Key procházel městem, narazil na jednu krásnou dívku. Snažila se před někým schovat ale nevěděl před kým. Z úst dívky se ozvalo pouze "Prosím schovej mě." Jelikož se k nim valila hromada lidí a věděl, že jen tak někam se zašít nepomůže, přitiskl dívku na zeď a dlouze jí políbil. tím se vyhnul on fanynkám a ona lidem, kteří jí pronásledovali. Dívka z toho byla v šoku, ale po chvíly se vzpamatovala. "Děkuju ti." řekla s úsměvem, dala mu pusu a odběhla pryč. Key ani nevěděl, před čím, nebo kým jí zachránil ale uvědomoval si, že mu za to stálo jí pomoci. Když přišel do hotelu všem okamžitě řekl, že jim musí něco říct. Všichni se tedy sešli v jednom pokoji a tam si sedl Key do prostředka a otočil se tak, aby viděl na všechny. Vyprávěl jim, jak šel po městě a jak chtěl jít ještě nakoupit a pak jak potkal tu dívku a co udělal. Byla to pro něj odměna za všechno co udělal. "Tak to jsi asi šťastnej co?" vyptával se zvědavý Jonghyun. "Příště musím jít nakoupit já." smál se Taemin. O chvíly později přišel manažer. "Chtěl bych vám někoho představit." "Dobrý den." pozdravila dívka, která společně s manažerem vešla do hotelového bytu. Key nic neříkal pouze otevřel pusu dokořán. Nevěřil že dívku ještě někdy potká. "Tohle je velice slavná osobnost. Je to slavná choreografka a bude vymýšlet tance teď i vám. Nikdo si s ní nic nezačínejte, je schopná vás jako skupinu potopit." mrkl na ně manažer a dívka s Keyem na sebe pouze zírali. Vysvětlili si, že to bylo jen aby se dostali z průšvihu a všechno bylo dobrý. Ale stejně si vážila jeho pomoci.

Hon na čarodějnice

2. prosince 2011 v 19:12 | Janixka
V dřívější době (jak všichni víte) lidé věřili na čarodejnice. Dnes toto existuje pouze v pohádkách. Jedna malá holčička měla jako malá sen, že se stane čarodějkou. Ve snu se jí její přání splnilo. Jednoho dne to řekla mamince a ta jí zkontrolovala horečku. Jelikož maminka byla také věděc, který se snažil zjistit, jestli něco takového existuje, odvedla dcerušku před své kolegy a ta jim řekla to, co řekla mamince. Na dívce dělali různé pokusy. Při každém bolestivém zákroku dívka volala maminku a prosila, aby toho nechali. Vědci došli k závěru, že čarodějnice neexistují, ale to až po dcerušky smrti. Když mamince došlo, co vlastně udělala sama z toho zešílela, připíchla se na přístroje, které zabili její dítě a skončila stejnou smrtí.