Leden 2012

Pomsta

14. ledna 2012 v 13:13 | Janixka
Dívka měla ráda jednoho chlapce. Byl to velice oblíbený kluk ve škole i mimo ni. Když spolu začali chodit, pro ni to bylo, jako by se vznášela každou chvilku, co s ní byl. Jako každý pár se začali více poznávat a tím chlapec zjistil, že k ní nepatří. Dívka to začala pociťovat taky ale moc si ho vážila, proto co všechno pro ni udělal a tak se s ním nedokázala rozejít. Když se sešli, aby jí opustil, ke konci tam přišla její nejlepší kamarádka a jeho nová holka. "Už jsi jí to řekl?" ozvalo se z jejích úst. Byla k odkopnuté kamarádce chladná a vůbec se nestarala o její pocity. Dívka bez svého chlapce odešla a chystala se, jak jí to oplatí, chystala plán pomsty. Šla do salonu krásy a nechala tam spoustu peněz, jen aby ta mrcha pocítila, co musela pociťovat sama. Ikdyž trochu jinak. Přišla do školy a přiblížila se k němu. Pouze ho obešla a on se za ní neustále otáčel. Když svou ex-dívku viděl takhle vypadat, opět se mu začala líbit. Novou dívku odkopl a když se zeptal jestli se k němu nádherná dívka nevrátí, odpověď byla "NE". Sebrala se a odešla. Tím se vlastně pomstila oboum a nelitovala toho.

Poslední tanec

2. ledna 2012 v 15:01 | Janixka |  SHINee
Minho jel za svou babičkou na návštěvu. Když tam dorazil, babička byla celá rozzářená, když ho na uvítání objala. Minhova babička se velice ráda učila SHINee tance. Šlo jí to velice dobře a tak s ní Minho neměl ani žádné trápení, pouze radost. "Naučil by jsi mě prosímtě tanec na Lucifer?" ptala se smutně babička. "Ale jistě." odpověděl Minho obětavě. "Choi, pojď si dát nejdřív něco k jídlu." zavolala na Minha babička z kuchyně. Minho nebyl zvyklí, že mu někdo říká jeho křestným jménem a tak se za babičkou hned nerozeběhl, a tak babička volala ještě jednou. "Choi. Pojď už." zavolala znova. Když se nasvačili, šli na "hodinu tanců". Tak říkala babička chvílím, kdy jí její oblíbený vnuk učil tance jeho skupiny. Jeho babička uměla všechny, kromě této. Uměla pouze začátek a ani ten jí nešel nejlépe. Tak začali. Po chvíly zkončili, protože babičce začali bolesti vystřelující jí do hrudi. Minho se polekal a odvedl babičku do křesla. Děda se hned přišel podívat co se to děje. Babička seděla v křečích na křesle a Minho s dědou jí tam obletovali. Babička toho po chvíly začala zneužívat. Už jí bylo úplně fajn. A tak se s Minhem vrátili do učení. Když se babičce začalo dařit tak Minho přitvrdil a dodal tempo. Když se babička naučila poslední krok, psychicky to nezvládla a zhroutila se. V ru chvíli u ní byli všichni pečený vařený. Doktor jednou říkal, že už toho moc nevydrží a tak se všichni polekali. Když jí vzali k nejbližšímu doktorovi, ten říkal že babička je úplně zdravá a bude ještě dlouho žít s nima. To se všem líbilo a když přijeli ostatní členi SHINee tak jim vše Minho řekl. Babička po chvíly přišla a pustila Lucifer a všichni začali spolu tancovat. Kluci byli překvapení, že se to bábi už naučila a byli rádi, že s nima má být ještě dlouho.

Tajemná rakev 2\2

2. ledna 2012 v 15:00 | Janixka |  SHINee
Když to tedy otevřel, viděl že není prázdná. Viděl něčí ruku a tak mu bylo jasný, protože dlouho neviděl manažera, tak že se tam schoval, když se nedívali a bavili se s ostatníma. Keye i ostatní čekalo ale zajímavé zjištění. V té rakvy byl samotný Key. Key když to viděl, srdce se mu zastavilo. Hned jí zavřel a sedl si na zem. Seděl a přemýšlel Key nad tím, co vlastně jeho oči spatřili. Nevěřil tomu ale byl v šoku, že nemohl ani mluvit. Byl zaskočený. Minho si řekl, že je to špatný vtip a tak jí otevřel sám, aby osobu, která je uvnitř převlečená za Keye okamžitě vypadla. Minho tedy otevřel tuto rakev a už tam nebyl Key, ale sám Minho. Nikdo nechápal jak je to možné a náhle se rakev opět zavřela. Minho zkončil stejně jako Key. Ostatní ho donesli k židli aby si sedl. Jonghyun se snažil přijít na to, jak to funguje a tak pořád s Onewem se stříídali a otvírali tuto rakev. Pak se najednou otevřela sama se slovy. "Dost!" Ozval se mohutný hlas s ozvěnou z rakve. Náhle se tam oběvil opět ten, který poslední otevřel a to byl Onew. Otevřel oči a prozradil. "Kdo poslední otevře rakev, je zde..." nestihl dopovědět. "To nám došlo." skočil mu do řeči Taemin. Onew z rakve pokračoval. "Ten kdo je tady zobrazen umře." Keyovi, Minhovi, Jonghyunovi ale i Onewovi klesly koutky u pusy. Lekli se toho co se stane. Taemin se neudržel a vzal osobu z rakve za triko pod krkem. Ta se poté přeměnila na hnusnou zeleno-šedou mrtvolu. "Okamžitě mě pust!" prohlásila mumie. "Jak chceš." pustil jí Taemin a hned jí vrazil. To mumie nerozdejchala a rozpadla se na prach. Všichni Taemina objali, že je toho zbavil a potom odnesli rakev a dali do toho cihly, aby manažer nepoznal, že v ní bylo něco jiného.

Tajemná rakev 1\2

2. ledna 2012 v 15:00 | Janixka |  SHINee
SHINee v natáčecím studiu pořádali Halloweenskou párty. Vystavili si tam spoustu rekvizit a doufali, že jim vydrží hodně dlouho. Celý den trávili v tomto sutdiu a pozvali také ostatní skupiny. Měli tam s sebou Super Junior a jen ti zabrali spoustu místa jelikož jich je deset. Potom přišla i skupina B2ST a tím bylo dokonáno. O zábavu bylo postaráno ve velkém stylu. Nikdo nebyl odstrčený a všichni se spolu zapojovali do konverzace. Všichni se tam spolu smáli a bavili se. Manažer tam rychle přispěchal s novými dekoracemi a nejpyšnější byl na novou exkluzivní rakev. Nikdo se nekoukal co je uvnitř. Nikoho ani nenapadlo dovnitř kouknout, byli zaneprázdněni ostatními, že se na takovéhle věci nesoustředili. Když bylo po čtvrté hodině ráno, všechny podobné zábavy se chýlili ke konci. Proto i tyto tři skupiny to zabalili. Všichni se tedy rozešli do svých hotelových bytů a SHINee po sobě začali uklízet. Tuto rakev tam nechali jako poslední. Když jí trochu zvedli, že jí odnesou, zjistili, že je strašně moc těžká a tak jí opět položili. Key to nevydržel a chtěl vyndat to, co bylo vevnitř. Když to otevíral, všem začalo mnohem rychleji bušit srdce. Všichni se soustředili na to, co právě spatří. Key toho ale měl dost a rozhodl se, že to takhle těžký tahat nebude. Když to otevřel dokořán, čekalo ho veliké překvapení.

Kamínek

2. ledna 2012 v 15:00 | Janixka |  SHINee
Jonghyunova nejlepší kamarádka byla o rok starší než on. To ale nikomu nevadilo. Na střední, kdo si dobíral jí měl co dělat s ním a naopak. Oba byli známí tím, že nejsou šprti ale že jsou schopni se jeden o druhého postarat a postavit se za něj. Nepatřili mezi lidi, kteří se před šikanou schovávali. Byli ti, kdo se jí postavili a dali všem najevo, že je jim to jedno a že to stejně nejvíce schytají ti, kteří šikanu provozují a šíří. Nedokázali nikdy nikoho naprášit, nebo spíše nechtěli. V mnoha případech by pro ně bylo lepší, kdyby je napráskali ředitelovi ale oni si to nechávali pro sebe a tak je mohli kdykoli využít. Nebylo to hezké ale oni tím těžili. Jonghyunovi nedavno přišel dopis. "Prosím! Musíme se sejít." Ze samotného dopisu vyčetl že se něco děje, jenom si nedokázal zodpovědět co. Tak se tedy s ní sešel. Na domluveném místě už čekala netrpělivá kamarádka. Usmála se aby mu hned ze začátku nepřidělávala starosti. Když se jí ale zeptal, co se děje prozradila mu. "Chtěla jsem se s tebou sejít, protože mám posledních 24 hodin života. Chtěla jsem alespoň nějaký čas trávit s tebou, protože pro mě moc znamenáš." prozradila mu. Jonghyun se začervenal a byl okouzlen jejími slovy. Jonghyun si řekl, že když je to její poslední čas, tak že to pořádně prožijou spolu. Šli spolu do hospody, tancovali na stole u tyče. Zkusili si všechno na co by se jinak neodvážili. Lidé jim dávali peníze za trenky a za kalhotky. Tím si něco vydělali a ještě šli na karaoke a tak. Když si šli sednout do parku drželi se za ruce a pak dívku napadlo. "Máš ještě ten můj dárek?" zasmála se. "Myslíš ten kamínek? Jo mám." přiznal a vytáhl kamínek z kapsy. Dívka se usmála a opřela si hlavu o jeho rameno. Jonghyun držel ten kamínek od ní a ten z ničeho nic praskl. Podíval se na kamarádku a zavřel jí oči. Odnesl jí zpět do nemocnice se slzami v očích. Když se vrátil do hotelu, všichni věděli, že mu umřela na rameni a tak se s ním raději moc nebavili. "Proč se se mnou nebavíte?" zeptal se Jonghyun s úsměvem a začala zase normální konverzace.

Dlouhá túra

2. ledna 2012 v 14:59 | Janixka |  SHINee
SHINee měli jít dobročinný pochod dlouhý okolo deseti kilometrů. Nikomu se to nechtělo jít, zvláště pak pěšky. Ale nakonec se přemohli a spolu se skupinou MBLAQ se připravovali na startu. Sešlo se tam také spoustu fanoušků obou skupin. Bylo jich tam tak moc, že spousta z nich na své oblíbené skupiny ani neviděla. To SHINee ani nevnímali a dali se do pochodu. Po prvních dvou kilometrech to už Taemin chtěl vzdát. Stěžoval si, že ho bolí nohy ale nakonec se ještě přemohl a šel dál. Asi kilometr před koncem si už stěžovali všichni. Nachvilku se zastavili, aby si odpočinuli a trochu se i skamarádili. Taemin, ale i Minho neudrželi pusy zavřený a začali se bavit s členy skupiny MBLAQ. Keye, Jonghyuna i Onewa udivilo, jak snadno a rychle se opět skamarádili. Byl to zázrak, který přinutil tyto tvě skupiny se spolu bavit. Přijel tam v autě manažer SHINee i MBLAQ a hádali se, že to bylo slyšet na kilometr od auta. Onew si vzpomněl, že všichni jim vždycky říkali ať se s ostatníma slavnýma nebaví, protože oni se nebudou chtít bavit s nima. Když tak koukal na to, jak ochotně se MBLAQ baví se členy z jeho skupiny, pousmál se. "Co je k smíchu?" zeptal se jeden z MBLAQ. Onew okamžitě odpověděl. "Proč nám vlastně říkají aby jsme se spolu nebavili. Vždyť jste fajn." řekl. MBLAQ se začervenali a jejich leader řekl. "Děkujem. Taky jste fajn. A máš pravdu. Taky to nechápu."přiznal se. Hned se tam začali smát všichni dohromady a když to viděli manažeři, nelíbilo se jim to a tak se je snažili uklidnit, ale čím víc se snažili, tím více se tyto dvě skupiny smáli. Poté pokračovali v pochodu a když dorazili, hned spolu zašli na kafe a manažerům se tak vytratili.

cesta za lepším životem

2. ledna 2012 v 14:57 | Janixka
dá se říct, že to není cesta...ale způsob jakým žijeme...kdo chce mít lepší život, dělá pro to maximum a ten kdo se nesnaží nemá nic...bohužel