Březen 2012

30. března 2012 v 18:50 | Janixka
Existovala dívka, která vždy byla na straně kluků. Bohužel měla jen samé špatné vlastnosti a to, že se ke klukům chovala slušně a hezky mělo pouze zakrývat to, že je to vlastně jen sebestředná holka, jako většina ze školy. Stejně jako v každé škole i zde byla taková partička nejhezčích kluků, kteří chodili všude spolu. Tato dívka byla nejraději v jejich přítomnosti. Jelikož byla hezká, kluci ji vzali mezi sebe. Dívka toto využívala k větší popularitě u ostatních. Všichni ji obdivovali, protože se nikdo neodvážil ani přiblížit se na její místo. Jelikož by tam těch holek najednou bylo požehnaně moc. Kluci postupem časem si začali všímat jejího zvyku říkat stále "Já". Nelíbilo se jim, když přišli na to, že je ke své popularitě jen využívala. Přistoupili na její hru. Začali se před ní chovat také namyšleně a to dívku odradilo. Nelíbilo se jí, že se kluci už starají jen o sebe a o ni ne. Nevěděla co má dělat. Vypadalo to, jako že ji prostě odkopli a tak se cítila ublíženě. Proto dívka přestoupila na jinou školu a zkoušela svou namyšlenost na někoho jiného. Klukům to ale nevadilo, protože od ní konečně měli pokoj.

Moje země

25. března 2012 v 12:07 | Janixka
Byla dívka, která utekla od svých rodičů v patnácti letech, protože ji rodiče zneužívali ke krádežím a vždy to odnesla ona jako jediná. Na její rodiče se nikdy nedostala spravedlivá odplata. Přestože dívka zůstávala doma, vždy si pro ni jednotlivé gangy přišli a zbili ji. Protože takovýto lidé ji znali a když ji potkali na ulici čekal jí stejný zážitek, dospěla k závěru, že se odstěhuje pryč z celé země. Utekla se do vedlejšího státu, ve kterém šla do dětského domova. O dva roky později, když chodila na střední školu, měla napsat sloh na téma "Moje země". Když slohovou práci již měla odevzdanou, učitelka byla tak zaskočena tím co přečetla z její tváře i ž jejího slohu. Proto chtěla, aby to přečetla nahlas celé třídě. Děvče vstalo a začalo číst. "Moje země. Moje země je odporná ve všech slova smyslu. Nechce tam žít nikdo, ale poté co se každý z té země zadlužil, již nikdo nemohl ven. Tato zem je svým způsobem ta..." dívka se odmlčela na pár vteřin, těžce polkla a zahodila papír. "Ta zem je místo na hrob pro každého. Někdo se zadluží někdo krade a dopadne to stejně. Buď vás zavřou do vězení, nebo vás den po dni bijí, dokud nevydechnete naposled. Každý kdo se odvážil a kdo přežil a dostal se ven má trauma na celý život." Dívka se posadila zpět na své místo a všichni, včetně učitelky na ni zírali s otevřenými ústy. V poslední chvíly, kdy to vipadalo, jako že dívka by chtěla do něčeho uhodit zazvonil školní zvonek a tak dívka odchází ze školy.

Vražda

4. března 2012 v 0:03 | Janixka |  SHINee
"Jak to někdo mohl udělat?" zeptal se nechápavě Minho. "To nevím, ale jsem si jistý, že pachatele dopadnou." komentoval i Onew článek v novinách. "Co čtete?" zeptal se zvědavě Key. "Muž znásilnil dívku okolo deseti let." podivil se Key. "To ne." Upozornil ho Jonghyun. "Muž zmlátil dvanáctileté děvče, které pouze šlo okolo. Důkazní materiál je záznam z kamery." Přeříkal mu Taemin přesně článek, který už díky klukům slyšel minimálně desetkrát. "To je odporný." okomentoval to i Key. Kluci šli ven a říkali si, co by dělali, kdyby je začal někdo ohrožovat zbraní. Měli s sebou ochranku, ale i přez to se trochu báli. Onew si odskočil na záchod, a protože nechtěl aby s ním někdo šel, bál se o to více. Kousek od veřejných záchodků bylo něco na lavičce. Onew tam hledal ostatní, protože je neviděl na místě, kde se rozešli. Onew byl zvědaví a tak se šel podívat blíže. Uviděl přez lavičku hozenou budnu. Od ní vedli krvavé stopy. Šel podél stop a našel v křoví muže a ženu. Nechtěl zasahovat do jejich rozhovoru a tak je tam chvilku jen pozoroval. Potom ale muž vytáhl nůž a ženu probodl. Viděl muži do očí a viděl, jak žena byla překvapena tím, že ho znala a že mohl něco takového udělat. Zírala na něj se strachem v očích. Onewovi bylo jasné, že musí jít svědčit a že jestli se to muž dozví, tak bude v ohrožení života. Policie ho ujistila, že se jeho identitu nedozví. To ho uklidnilo a nakonec svědčil a vraha dostal za mříže. Ikdyž si nebyl jistý tím co dělal, věděl, že je to správné.

Lež

4. března 2012 v 0:02 | Janixka |  SHINee
Kluci si neustále stěžovali, že stále pracují a nezbývá jim žádný volný čas. Manažer jejich fňukání už nesnesl a tak je vzal do natáčecího studia. "Oni taky nedělají nic jiného než, že pořád pracují. Musí pracovat, jestli si chtějí udržet fanoušky. Jestli je chcete mít i vy, musíte pro ně něco obětovat." Manažerovi povolovaly nervy a tak je dal na starosti někomu jinému. Byl tam nějaký mladík, který si tam zdřejmě přivydělával. Nechal mu je na starosti. Ty se s ním začali bavit a po chvíly napadla Onewa otázka. "Kdo to tady vlastně zkouší?" Mladík odpověděl velice vyčerpávající odpovědí. "V našem natáčecím studiu se teď nezkouší. Kluci tam natáčejí nový videoklip. Je to skupina U-Kiss. Nedavno se ošklivě pohádali, ale vypadá to, že už je to v pořádku." Mladík povídal dál. Bylo vidět, že si s nikým moc nepopovídá a i klukům se líbilo, že si s nima promluvil. Když U-Kiss zkončili natáčet, vyšli ze studia a byli tak vyčerpaní že si nikdo nevšiml, že nemluví na svého manažera, ale na manažera SHINee skupiny. "Za tohle chceme alespoň týden volna." stěžovali si. "Já bych vám nedal ani pár minut." odpověděl manažer. Kluci si říkali, že tenhle hlas už slyšeli, ale ne od svého manažera. Leader Soohyun se na něj podíval a řekl. "Ty nejsi náš." "Ne to nejsem, ale slyšel jsem od vašeho manažera, že vás drží pěkně zkrátka. Vypadá to, že se pouze chvástal něčím, co není pravda." začal se smát. Po chvíly tam vešli SHINee se svým průvodcem i s manažerem U-Kiss. Chvíly si tam povídali a manažer U-Kiss se přiznal, že mu v tomto lhal. Pak se rozešli a už nebylo moc času na to, se někde sejít a promluvit si nebo něco takového.

Autorita

4. března 2012 v 0:02 | Janixka |  SHINee
Mezi SHINee personálem byl vždy jeden muž z ochranky, který se s nimi nebavil, jako ostatní. Vypadalo to, že jediné o co mu jde je aby byli SHINee v pořádku a aby neměl tolik práce. Každopádně, u nich měl velice slušnou autoritu a nikdo si nedovolil říci proti němu něco, protože se říkalo, že někoho nedavno zbil. SHINee se ho báli a proto, vždy, když k jejich blízkosti přišel, tak se okamžitě všichni sebrali a odešli. Jednoho dne je manažer poslal ven se projít na čerství vzduch a vyslal s nima tohoto hlídače. Zašli do parku, a tam se bavili jako malé děti. Vypadalo to, že si užívají toho, že jsou venku. Když se na ně muž tak koukal, říkal si proč je svět tak krutej. Key si šel sednout, ale nesedl si ke své ochrance, ale vedle na lavičku. Chvíly ho pozoroval, a pak se odvážil si k němu sednout. "Proč jste tak zlej?" zeptal se zvědavě. Nenásledovala žádná odpověď. "Vypadáte, jako by jste nás spíše chtěl zabít, než chránit." "Tak to není." Nesouhlasil muž. "Když jsem nastoupil k vám do práce, bylo mi řečeno, že si mám vybudovat autoritu a že si jí mám držet, tak to dělám." ujistil Keye. Key se pobaveně začal smát. Muž z ochranky na něj civěl a po chvíly se začal také smát. Uvědomil si, že to byla pitomost. Když to viděli kluci, šli za nima a ptali se co se stalo. Po chvíly nikdo neodpovídal a tak se začali také smát, bez sebemenšího důvodu.

Bolest

4. března 2012 v 0:01 | Janixka |  SHINee
Každou chvíly SHINee přicházeli s nejrůznějšími zraněními. Ochranka, manažer i ostatní personál si už na to zvykli. SHINee se ze začátku vždy klíčili bolestí a nechtěli vystrčit nos z postele. Nakonec se vždy povedlo je z jejich vyhřátého pelíšku dostat. Poslední dobou ale kluci začali chodit s jinými zraněními, než na které všichni byli zvyklí. Tentokrát už s nima vůbec nekomunikovali a uzavřeli se do sebe. Každej chodil pro rady jinam, ale nikdo nechodil pro rady k jednomu ze skupiny. Bylo jim jedno, jestli to byla žena nebo muž. Jestli byl z jejich personálu, nebo úplně cizí. Účel to mělo vždy stejný, najít dobrého posluchače, který umí poradit. Vždy to mělo i stejný výsledek. Rady jen lítali vzduchem, a objímali se tam taky každou chvilku. Jednoho dne s tím přišel i nejusměvavější člen skupiny. "Co se stalo Taemine?" zeptal se ochotně muž z ochranky, který si všiml, že Taemin se také začal trápit. Taemin mu vysvětlil, že se s ním rozešla dívka, kterou měl velice rád a že doufal, že společné chvíle s ní nikdy nezkončí. Ostatní se z toho vždy dostali rychle, jelikož na to byli zvyklí. Taemina to ale pořádně sebralo a tak si o něj začali všichni dělat starosti. Všichni se sešli v jedné místnosti a bylo tam totální ticho, protože Taemin se jim nechtěl svěřit. Minho to nevydržel a tak tedy šel k Taeminovi a objal ho. Taemin se rozplakal, jen co k němu se strachujícím se výrazem přišel Minho. Nakonec se připojili k obětí všichni.