Duben 2012

Děvčata

1. dubna 2012 v 10:07 | Janixka |  SHINee
"To je pěkná blbost." stěžoval si Onew, když s ostatními kluky koukal na film, na kterém bylo vidět, že ani jedna jeho část nebyla dělána v terénu a že vše bylo umělé a nahrávané přez počítač. Protože kluci mají už za sebou několik videoklipů, přišel jim tento film velice ubohý. Řekli si tedy, že zkusí natočit krátký film asi tak na půl hodiny. Kluci si vymysleli, že v tom filmu budou všichni převlečení za holky. Oblíbené slovo těchto děvčat bylo "úžasné". Říkali to na konci každé věty. Když svůj film dotočili byli všichni z toho unavený a dali na web. Ráno si ani jeden z nich nevšiml, že mají na sobě ještě ty paruky, byli namalovaný a takové věci. Když se šli podívat na počítač, kolik už to má shlédnutí, zírali na obrovské číslo pod videem. Pak se na sebe podívali a plácli si. Pak, když viděli, že jsou v tom ještě všichni navlečený, začali se smát. Chvíli se smáli a pak se podivili, že si kluci ukazujou i na ně a tak si sáhli na hlavy a zjistili, že mají na sobě také paruky. Když se pokoušeli si je sundat, zjistili, že to nejde. Nikdo nechápal, co se to děje a tak šli všichni do koupelny. Tam si všimly vystouplého trička na hrudi. Zvedli si trika a zjistili, že mají dámský hrudník a že už definitivně nejsou kluci. Takhle to šlo den po dni a po roce se spolu už bavili o klucích, jací se jim líbí a tak. Taemin si začal všímat, že je to už dlouhá doba a pak, když šel spát zeptal se. "Chtěli by jste být zase kluci?" odpověď byla jednoznačná. Všichni si pak šli lehnout a ráno zjistili, že své paruky můžou sundat a že je všichni jejich kamarádi vidí. Kluci šli okamžitě ke zrcadlu zkoumat, jestli jsou vážně zpátky a byli rádi, že ano.

Hřbitov 2/2

1. dubna 2012 v 10:07 | Janixka |  SHINee
Onew se otočil a koukl se tam. Okamžitě strnul strachem. Okolo hrobů bylo spousta lidí. Uprostřed byl kruh, ve kterém bylo spoustu mrtvých těl. Krev tekla po hrobech, po chodníku, po tělech. Úplně všude. Onew když to viděl strnul a nemohl se strachem pohnout stejně jako jeho kamarádi. Koukali na to, co se bude dít teď a viděli jak všichni jdou k jednotlivým hrobům a vytáhl nože. Onew to tak nemohl nechat. Viděl, že tohle je pro kluky hrozné a tak se tam vydal sám. Stoupl si doprostřed kruhu a vzal nůž, který se tam válel po zemi. Duchové nechtěli oživit a tak všichni doletěli za zbývajícíma členama SHINee. Zaražte svého kamaráda. Nebo se stane něco, čeho budete všichni litovat. "Přestaňte!" zakřičel Onew. Všichni u hrobů se na něj podívali. "Jestli kapička mé krve se dostane k vašim milovaným, tak se neoživý. Od tohoto kruhu je to propojeno ke všem hrobům." Všichni si stoupli a zahodili nože. Taemin měl pocit, že něco podobného se mu zdálo a že to nesmí zkončit, jako v tom snu. Rozeběhl se dolů z kopce za Onewem a vystrčil ho z kruhu. Kruh začal na něco reagovat a začal zářit. Stejně tak začal zářit Taemin a vznášel se do vzduchu. Všichni viděli, že je to vyvolený a tak šli k němu a opět vytáhli své nože. Taemin věděl co dělat, jelikož v něm byl duch, který mu radil zevnitř. Mávl rukou a všechny nože roztavil. Mávl druhou a všechny je odhodil. Taemin slétl k zemi a duch ho pustil. Kluci ve strachu běželi za ním. Taemin si všiml, že ten kdo mu radil, byl jeho pradědeček, kterého si dobře pamatoval. Poděkovali si navzájem a pak Taemin běžel za ostatníma a za Onewem. Omlouval se mu a řekl. "Než se zvednou, nevypadnem odtud?" Všichni kývli a tak šli. A vše bylo v pořádku, až na to, že se všem na zádech oběvil minimálně jeden šrám.

Hřbitov 1/2

1. dubna 2012 v 10:06 | Janixka |  SHINee
"Říká se, že chodit na hřbitov, v půlnoci za měsíčního světla je každodenní rituál této vesnice." bavili se kluci o vesničce, kde měli na jednu noc ubytování. Když Key takto převyprávěl to, co před chvilkou přečetl, nikdo tomu nevěřil. Ani samotný Key, který to četl. "To je nějaká blbost." Pomyslel si Key. "Proč by to dělali?" zeptal se Taemin. "Tady se píše, že každou noc obětujou jednoho obyvatele jejich vesnice." "A jak to dělají?" zeptal se zvědavě Minho. "Je tu, že ho dovedou na místo, a pak ho v břiše zorříznou. Pokud to ten člověk přežije, je to pro jejich rodinné příslušníky lepší, protože krev stále teče. Pokud umře tak to nikoho nezajímá a jdou pro jiného." Polk Key. "To je odporný." přiznal Key. "Pro jejich rodiny?" zeptal se dál Onew. "Jo, věří v to, že když budou dávat mrtvým krev živých tak ožijí. Prý se to někomu povedlo, že dal svou krev a jeho příbuzný ožil. Od té doby se to nikomu nepovedlo." "Napadá mě, že by to mohlo být tím, že to byl příbuzný a že mu dal krev, podobnou té jeho za živa." Vysvětloval své myšlenky Minho. "Možná proto se to už nikomu nepovedlo." přidal se Jonghyun. "Jenže, když by se živý vzdali svého života pro mrtvé, neudělali by to i ti obživlý?" podělil se Taemin o svůj nápad. Najednou slyšeli kroky od dveří, které se postupně dali do běhu. "Že by si pro nás přišli a slyšeli jak se o tom bavíme?" zeptal se potichu Key. Taemin hned vyskočil "Jestli jo, tak musíme udělat něco pro to, aby se to nestalo a aby se lidé nezabíjeli pro mrtvé. Co je jednou pohřbeno, má zůstat na svém místě ne?" zeptal se jasně Taemin. Všichni tedy vstali a běželi na hřbitov. Manažer tam seděl u jednoho náhrobku a když kluci běželi okolo něj, chytl Onewa za ruku. "Ať se jim nic nestane. Nechoďte tam, zabijou vás." řekl vystrašený manažer. Onew beze slova běžel za klukama. Věděl, že za ně má zodpovědnost a tak tam musel být co nejdřív. Když k nim doběhl koukal na to, jak tam stáli jako sochy a na něco zírali. Onew si stoupl před Minha a ten ho chytl z ruku. "Podívej se támhle." ukázal jeho rukou dozadu

Ukolébavka

1. dubna 2012 v 10:06 | Janixka |  SHINee
Když byl Jonghyun malý, babička mu vždy zpívala jednu a tu samou ukolébavku. Po čase se jí Jonghyun naučil a zpíval si spolu s babičkou. Babička vždy byla uchvácena jeho hlasem a byla pyšná na malého vnoučka, kterého vždy ráda pohlídala. Jonghyun si na babičku pamatoval a neustále myslel na její písničku před spaním. Jednoho večera při úplňku se Jonghyun šel vykoupat. Najednou mu tam vtrhl Minho. "Jonghyune, zazpívej mi tu písničku, kterou si zpíváš před spaním." Jonghyun si vzpoměl na píseň a hned začal zpívat. Minho se tvářil, jako by mu to ublížilo. "Co se děje Minho?" zeptal se ustaraně Jonghyun, když viděl svého přítele, který byl jako kdyby viděl ducha. "Ta písnička...ona...jde nám z krbu." řekl rozrušený Minho. Jonghyun si myslel, že ho kluci chtějí vystrašit, ale když tam přišel, kouknul se ze spoda do krbu a nic tam nehrálo, a ani tam nic nebylo. Jonghyun si utáhl ručník, který si ve spěchu vzal a vrátil se zpět do vany. Za chvíly tam přiběhl Minho i s Keyem. "Slyšeli jsme jí někde na stropě, ale nic tam není. Jen slyšet písnička. Jonghyun se zvedl z vany. Oblékl se a prohlásil. "Já už toho mám dost. O co se snažíte?" nechápal jejich reakce na nový příbytek. Onew a Taemin přišli z obýváku, a řekli dvojhlasně. "Křeslo se houpe samo od sebe, někdo na nás mluví a říká nám..." kluci to nestihli dopovědět a ozvalo se od někud nedaleko od nich. "Jonghyunku, jsi to ty?" Jonghyun poznával ten hlas. Ale nevěřil tomu. "Co si to vymýšlíte?" křičel na ně Jonghyun. Vzpávětí v záchvatu vzteku odešel do svého pokoje. "Jongu, jsi to ty?" ozval se opět hlas. Jonghyun měl slzy na krajíčku, když vzpomínal na svou milou a hodnou babičku. Začal si tedy zpívat jejich večerní píseň. Po chvilce se duch babičky přidal. Náhle, když písnička zkončila ocitla se jeho babička hned vedle něj. Jonghyun jí viděl a měl chuť obejmout jí, ale jeho ruce tělem jeho babičky prošly. Jonghyun se rozplakal. V tu ránu, když to slyšeli kluci se tam oběvili. Sedli si okolo něj a babičky, kterou už také viděli a povídali si s nima. Z babičky vylezlo, že to byl dříve její dům, ale že jí ho obec prodala někomu jinýmu. Ta tam ale nikoho jinýho nechtěla, ale když se tam oběvil Jonghyun i s jeho kamarády, babička byla opět velice šťastná a byli tam spolu dlouhou dobu.