Červen 2012

Trochu zpomalení

23. června 2012 v 12:56 | Janixka |  SHINee
Klukům se moc líbili romantický filmy, protože koukali na něco, co samy neprožívají. Každý z nich má jiný život a přesto že není ani jeden romantik, líbí se jim to. Ale chvílema filmu také kouleli očima. Manažer už se na to nemohl koukat a tak jim vzal ovladač a přeladil to na hudební kanál. Na tom programu měli zrovna přestávku. Taemin nepozorovaně sebral ovladač zpět a přepnul to na jejich film. Ten do té chvíle zkončil a běželi tam jen titulky. Všichni v tu chvíly byli otrávení. Koukli se na manažera zlověstným pohledem až ho očima skoro rozkouskovali. Když chvilku čekali na to, jestli po extra dlouhých titulkách konečně začně nějaký jiný film. Jenže nic. Tak to Jonghyun nevydržel a sebral Taeminovi ovladač koukl se opět na hudební kanál. Viděli tam jako hosty, kluky ze skupiny Infinite. Po chvíly povídání si o jejich soukromí pustili jejich písničku Before The Dawn. Kluci poslouchali text a zpozorněli po každém slově. Manažer sledoval jejich reakce a říkal jim. "Není tohle lepší než ty vaše slaďáky?" Reakce na jeho otázku nenásledovala a tak se urazil a potichu se vytratil z jejich blízkosti. Po půl hodině a pár dalších minutách Minho řekl. "Hele...co jsi to říkal?" otočil se a všiml si, že tam manažer už není. Všichni se otočili a zaznělo skupinové. "Kde je?"

Západ Slunce

23. června 2012 v 12:55 | Janixka |  SHINee
Dlouhý letní den, jakoby nechtěl zkončit. Celý den SHINee byli zavřený v natáčecím studiu. Taemina, jakožto nejmladšího člena pořádně proháněli a když chtěli vodu, on jim ji ochotně donesl. Po čase se mu to přestalo líbit a přestal dělat to, co po něm všichni chtěli. Ochranka si všimla, že se jakožto člen začíná konečně stavět na vlastní nohy. Kluci, jak byli zvyklí využívat jeho velkorisost se vztekali, když se s nimi Taemin začal i hádat. Po pár minutách se ve vzteku rozešli a vrátili se až po několika hodinách. "Taemine, promiň nám to. Už to neuděláme, slibujem." Volal Onew na Taemina přez dveře jeho pokoje. Tan se všek neozýval a následovalo ticho. Když se všichni sešli u večeřě, nikdo neřekl ani slovo. Až na. "Je vám odpuštěno. Ale už se s váma nechci hádat." Přiznal Taemin. Kluci mu to na místě slíbili jeden po druhém. Po pár dnech si všichni uvědomili, že už to není jako dřív a tak měli pro Taeminu překvapení. Zavázali mu oči a celou cestu autem i pěšky si s nim povídali. Dovedli ho na nejkrásnější místo v celém širokém okolí. Ochranka jim na samý vrcholek budovy donesla všechno zmenšené zařízení, které potřebovali. Když pustili písničku RDD tak Jonghyun začal zpívat a Key Taeminovi odvázal oči. Taemin, když viděl, že ho dovedli na místo, kde vždycky se skupinou chtěl být začal plakat. Nakonec si v nádherném západu Slunce udělali takový malý koncert. Všem za SHINee i fanouškům stojícím pro budovou se to líbilo.

Nemocnice

23. června 2012 v 12:54 | Janixka |  SHINee
Celou noc si SHINee povídali a snažili se nespat. Chtěli mít den volna atak se rozhodli, že nebudou spát a ráno budou jako zombie. Ráno za nimi přišel manažer a snažil se je probudit. Včichni tam leželi přez sebe a nikdo je nemohl vymotat, protože jakmile se jich někdo dotkl, tak se k sobě přivinuli ještě víc. A ještě víc se zamotali. Manažer zavolal doktora, protože se kluci stále neprobouzeli a měl o ně starosti. Doktor měl zpoždění, protože mu nejelo auto, taxík přijel o hodinu dýl a navíc byla ve městě zácpa. Manažer si začal myslet, že je to normální zákon schválnosti. Nelíbilo se mu, že doktor přijel po třech hodinách od doby, kdy mu volal, ale nemohl nic dělat. Byl rád, že je u nich někdo, kdo jim pomůže. Nejdřív se doktor zeptal.. "Neměli u sebe léky? Nepředávkovali se? A nebo jestli se neotrávili?" Manažer se začal ještě více o své přátele bát a tak trval na tom, aby je odvezli do nemocnice. Když si fanoušci všimli, že jejich hvězdy jsou v nemocnici, šli se tam všichni podívat. Až do konce dne se neprobudili a manažer se to dával za vinu. Snažil se neplakat, ale nešlo mu to. Když šel cestou domu, někdo na něj zavolal. "To ani na nás nepočkáš: Člověk se jen chce prospat a vy ho šoupnete do špitálu?" usmíval se za nim Minho. Ostatní šli vedle něj a také se usmívali. Manažer byl zaražen a tak se zastavil s otevřenou pusou. Taemin k němu rychle došel a pusu mu zavřel a spolu s Onewem ho každý chytl z jedná strany. A okolo ramen a odvedli ho. A celou cestu se spolu smáli.

Cesta s vlky

23. června 2012 v 12:54 | Janixka |  SHINee
Brzo ráno se Jonghyun probudil z ošklivého sna. Nikomu neřekl co se mu zdálo a nechal si to pro sebe. Jedno zinmí odpoledne se všichni šli projít. Brzo se setmělo, ale to kluky nedonutilo jít zpět do hotelu. Seděli na opuštěné lavičce v nedalekém parku. Po chvly přišel starý muž, shrbený a v roztrhaných šatech. "Nesmíte tady být!" voroval je a upadl na zem. Kluci se rozeběhli, aby mu pomohli, ale ve vteřině se rozplynul v páru. "Co to bylo?" Divil se Minho. Taemin si myslel, že tam má někdo projektor a tak tam začal prolázat křoví. Zkončil asi u třetího a to proto, že měl těsně u nosu vlčí čumák. Bylo to ještě mládě a Taemin ho pohladil. Než dojel na konec těla, vlček zavrčel. Všichni se o Taemina báli a říkali mu. "Nech ho být, pojď dozadu." Taemin se nebál a tak vzal vlčka do náručí. Položil ho na lavišku a koukli na jeho zkrvavené tělo. Jonghyun si uvědomil, že se mu přesně tohle zdálo a tak podle snu věděl, co dělat. Po chvíly léčení přispěchala celá jeho smečka a Jonghyunovi přejel mráz po zádech. Ve snu se mu nepovedlo vlka zachránit a smečka se na všechny vrhla. Jonghyun přišel k Taeminovi a dal mu ruku na rameno. Odstrčil ho od vlčího mláděte a ujal se povinosti. Začal mu vyndavat trní a postupně i bodláky a jiné věci, které tam ještě měl. Vlček to zvládal dobře a tak si Jonghyun mohl oddechnout, že přežil. Po chvíly odcházela celá smečka i s klukama. "Ale co měl znamenat ten chlap?" Vzpomněl si Key. "To je dobrá otázka." Okomentoval to i Onew. "Promiňte, strýček si rád hraje s turisty." Omlouval se za stařešinu malý vlček. Kluci nechápali, jakto, že mu rozumí. Po několika hodiných, co si s nima povídali jim to přišlo už normální. Kluci přišli do hotelu a šli spát. Ráno si mysleli, že se jim to zdálo. Všichni stáli a koukali na protější postel, kde ležela celá smečka a všichni na sebe zírali a po chvíly chytly takový výbuch smíchu, až je bolela břicha.

Cestování

23. června 2012 v 12:52 | Janixka
Jedna dívka měla velice ráda cestování, a tak při výběru střední školy dbala na tento koníček. Ve škole se jí bohužel nevedlo. Převážně se učila jazyky, které jí moc nešly. Na exkurze a výlety se se svou třídou moc nedostala. Jediné co musela dělat, bylo učení a žádná zábava. Když se dostala na nějakou tu exkurzi, byla pouze nudná a naučná, ale i tak byla šťastná, že se dostala pryč ze školy. Toto trápení má ta dívka dodnes. Je tichá a stále učení nezvládá a propadá. Jediná potíž je, že nechce dělat jinou školu, protože by musela začít zase od prváku a také proto, že si zvykla na tento kolektiv a zacházení učitelů se žáky, což by se v jiné škole musela učit znovu.