Červenec 2012

Genialita

31. července 2012 v 8:00 | Janixka
Nikdo není takový, jaký by chtěl být. Existovala dvojčata, chlapec a dívka (Tomáš a Laura). Tom byl velice chytrý, co se týče školy a různých inteligentních věcí. Laura toto štěstí neměla. Zato ale byla oblíbená u svých kamarádů. Ti vždy věděli co od ní mají čekat. Byla to členka jedné bandy puberťáků, ale Tom neměl skoro žádné kamarády a už vůbec ne takové, aby s ním třeba šli ven, bez toho, aby jim musel vysvětlovat nějakou látku ze školy. Byl vyhlášený jako chytrolín. Všichni si ho proto vážili. Lidi, uvědomte si, že vědomosti nejsou všechno. Ti, jež mají "genialitu" nemusí mít takové množství kamarádů a to je často mrzí víc, než toho hloupého, že nezvládl nějakou látku ve škole. To se dá doučit, ale kdo nemá pravé přátele, ten v podstatě nežije. Uvědomte si, jaké máte štěstí za to, jaký jste. Je tu někdo nespokojen? Já jsem celá Laura. Mám přátele, ale škola mi nejde. Jak jste na tom vy?

Měsíc

30. července 2012 v 7:06 | Janixka
Každou noc se dívka jménem Nelly koukala z okna ven. Když bylo nebe čisté a bez mráčků byl vidět nádherný měsíc, který ji vždy znovu okouzlil. Čím déle na něj koukala, přála si více a více přestat na něj zírat. Ráno se Nelly probudila a koukla z okna. Bylo velice brzy a tak měsíc byl ještě vidět. Nelly celou cestu autobusem do školy koukala na zapadající a v dálce mizící měsíc. Jakmile zapadl dívka dostala depresi. Najednou si nebyla jistá ani sama sebou. Začala pochybovat o tom, že jede ve správném autobuse. Celé se to takhle vleklo až do večera, kdy Nelly opět uviděla měsíční zář. Nelly chtěla být navždy šťastná a nelíbilo se jí, jaký je její denní stereotyp. Je naplněna každý den strachem. Jednou večer se s rodiči šla koupat do přehrady. Viděla nádherný odraz měsíce ve vodě. Doplavala do stínu samotného měsíce a bylo jí úžasně. Nelly se chtěla už navždy cítit takhle. Cítila, že je to to jediné, co doopravdy chce. Potopila se a už nevyplavala. Rodiče o ni měli strach. Ale ani oni, ani záchranářští potapěči její tělo nenašli. Říká se, že Nelly je dnes součástí samotného měsíce, ale někteří tvrdí, že zůstala v té vodě a dnes je měsíčním odrazem na vodě ona sama. A už její pocit štěstí z ní nikdy nevyprchal.

Opětovné setkání

30. července 2012 v 6:54 | Janixka |  SHINee
Minho, Taemin a Key se vydali na procházku. Když došli do města, zabrouzdali do obchodu s potravinami. Koukali se po různých druzích masa, aby ostatní kluci měli co jíst. Dá se říci, že než kluci vyrazili, zahráli si všichni kámen, nůžky, papír. Jonghyun a Onew měli kámen a ostatní nůžky. Bylo to přoto, že kluci dostali hlad a nechtěli jít si sami pro jídlo. Potom došli na trh, jelikož nikoho z nich nenadchlo žádné zabalené maso na které narazili. Na trhu se ozvalo hlasité pozdravení kousek za nimi. "Nazdar chlape. Jak se vede?" Minho, který šel uprostřed a náhle okolo jeho krku měl dvě ruce, které neznal byl překvapený. Podíval se dozadu a viděl své kamarády z jedné Talkshow. Minho jim oplatil pozdrav a také je zachytil okolo krku. Nakoupili co chtěli a odcházeli spolu. Po chvilce zazvoní neznámí muž na zvonek domu, kde SHINee byli ubytovaní. Onew šel otevřít. "Dobrý den." začal muž. Poté vběhlo dovnitř pět osob a Onew i Jonghyun sedící na pohovce zbystřili. Pět osob byli členi skupiny Infinite. "Ahoj." Začal Sungyeol. "Pardon, ale potřebujeme se schovat. Slyšeli jsme, že jste tady, tak jsme se doběhli zeptat, jestli by jste nás tu nenechali do rána." Spustil Sunggyu. Než Onew nebo Jonghyun stihli odpovědět, všimli si, že za otevřenejma dveřma se spolu baví dva manařeři. "Tak asi nic." Prohlásil Myungsoo, když se ani jeden z nich neozýval. Dal se na odchod stejně jako všichni ostatní z Infinite. "Počkejte. Jasně, že můžete zůstat." Ozval se ze dveří Onew hned jakmile je dohnal. Kluci se vrátili do domu a rozdělali si oheň v krbu. Zbytek dorazil po krátké chvilce a také si přisedli k rozžhavenému krbu. Sunggyu okamžitě svolal členy svého týmu a odešli spolu do kuchyně. Sunggyu jim rozdal úkoly a začali se všichni motat okolo sporáku, prkýnek s noži a dalších potřebných věcí. Onewovi se nezdálo to, že jejich hosti jsou v té kuchyni tak dlouho a tak je šel zkontrolovat. "Jdi si sednout." Řelk Woohyun a Ones tedy poslechl. Za chvilku se ozvalo. "Děkujeme, že nás tu necháte přespat." Řekl Sunggyu za všechny a stál se zástěrou ve dveřích kuchyně. Ostatní začali nosit jídlo na rozkládací stoly. SHINee byli překvapení a děkovali jim za večeři. Pak se spolu najedli a šli spát. SHINee jako hostitelé je nechali spát ve svých postelích. Infinite se to ale nelíbilo a tka večer je odnesli do jejich vlastních postelí. Brzo ráno Infinite odešli, ale nechali jim tam često a snídaní i se vzkazem. Příště jste na řadě s návštěvou vy."

Setkání

30. července 2012 v 6:54 | Janixkaq |  SHINee
SHINee se stali hosty jednoho hudebního kanálu. Chvílyse jich vyptávali na soukromí život a jestli je obtěžují reakce fanynek. "Jako každé skupiny i my jsme si na to zvykli a fanouškům se snažíme vycházet vstříc." Onew se v tu chvíly chopil svého místa leadera ve skupině a odpovídal na veškeré otázky. Po chvíly se druhám hostem stala skupina Infinite. I tam zodpovídal všechny otázky Leader, Kim Sunggyu. Samozřejmě padali otázky i na jednotlivé členy skupin. Pořadatel poprosil Onewa a Sunggyua, aby si stoupli vedle sebe. Ti tak učinili a začali se ozávat otázky z linky. "Pokládáte oba svou roli leadera vážně?" Onew se hnes chopil slova. "Svou roli, jakožto leadera neberu jako nějaké extra poslání. Zodpovídáme za sebe každý sám." Sunggyu se na něj podíval a líbila se mu jeho odpověď. Ale podle svého řekl tu svou přímo od srdce. "Jelikož jsem nejstarší, mám určitý pocit, který si vysvětluju jako péče o mladší bratky. Rodina je pro mě všechno. Přesto, že je držím zkrátka, vážim si jich a snažim se je dostat co nejvýše". Onew se najednou začervenal. Přesto, že oba řekli to, jak to cítí věděl, že od Sunggyua to znělo lépe. Když si měli jít opět sednout, pořadatel si zavolal rappery těchto skupin. Z Infinite tam šli Hoya a Dongwoo a ze SHINee Minho. Koukali tam na sebe, jako že se jim chce smát. Po chvíly z nich vypadlo, že se seznámili zrovna tito tři před touto diskuzní shou a Hoya a Dongwoo nevěřili tomu, že zrovna on by mohl být rapper. "Vůbec na to nevypadáš." Přiznali kluci z Infinite, kteří seděli s ostatními vzadu. Potom začali Minha zahrnovat komplimentama. Kluci se po show rozešli a z rapperů Infinite vypadlo. "Snad se ještě uvidíme Minho." Minho se na ně usmál a nammířili si to s vysmátým Minhem domu.